Kategorie

ArteDeus

Newsletter

Witamy Cię w naszym sklepie internetowym ArteDeus.pl

Arte Deus powstało z miłości do Boga i z inspiracji Jego Słowem. Naszym pragnieniem i modlitwą jest, aby każda z naszych propozycji, stała się pomocą w pielęgnowaniu codziennej relacji z samym Stwórcą dla wielu ludzi. Poprzez zamieszczanie prawd Bożego Słowa na obrazach, dekoracjach domowych, tekstyliach, biżuterii i wielu innych przedmiotach codziennego użytku, chcemy przypominać o Bożej miłości opiece, które dostępne są dla każdego człowieka.

Robimy co w naszej mocy, aby do rąk naszych klientów trafiły produkty najwyższej jakości, o ciekawym wzornictwie a przede wszystkim, bogatej treści. Wiele z naszych propozycji jest robiona lub ozdabiana ręcznie, co sprawia, że są to produkty absolutnie niepowtarzalne.

Z pewnością znajdziesz tutaj wiele pomysłów na prezent odpowiedni na każdą okazję- narodziny dziecka, chrzest, urodziny, ślub czy ważną rocznicę. Nawet odwiedziny u przyjaciół mogą stać się doskonałym pretekstem do podarowania drobiazgu z inspirującym wersetem Bożego Słowa. Wiele z naszych propozycji może zostać wykonana na Twoje specjalne zamówienie- z wybranym przez Ciebie wersetem, imieniem ukochanej osoby itp.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były dla każdego miłym doświadczeniem. Dziękujemy Bogu za Ciebie i jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie. Mamy nadzieję, że nasze produkty nie są jedynie miłe dla oka, ale dzięki swojemu przesłaniu, staną się również błogosławieństwem dla duszy.

Chcemy się stale rozwijać, szukamy nowych pomysłów i rozwiązań. Jeśli masz dla nas jakąś propozycję, która pozwoli na ulepszenie lub wzbogacenie naszej oferty, napisz do nas na adres: artedeus@onet.pl. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i konstruktywną krytykę, jak również propozycje współpracy.


Życzymy Bożego błogosławieństwa i prowadzenia w Twoim życiu.

Arte DeusPayPal